Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Podczerwień na cellulit – jakie ma działanie?

Strona główna » Blog » Podczerwień na cellulit – jakie ma działanie?

Podczerwień na cellulit staje się coraz popularniejsza. Jej pozytywne wpływy udowodniono już jakiś czas temu, ale dopiero teraz jest ona dostępna na tak szeroką skalę. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób wpływa ona na stan skóry i dlaczego wykorzystywana jest w walce z cellulitem. Dzięki niej skóra może znacząco się wygładzić, ale kiedy i jak jej używać?

Urządzenia na podczerwień na cellulit – domowe, czy profesjonalne?Podczerwień

Urządzenie wykorzystujące podczerwień na cellulit znaleźć można w dwóch wersjach. Jedna z nich to przenośny zestaw przeznaczony do użytku domowego, a drugi to profesjonalna maszyna, którą znaleźć można jedynie w dobrych gabinetach kosmetycznych.

Warto jednak sprawdzić, czym różnią się między sobą i, z którego rodzaju najlepiej będzie skorzystać. Pierwszą kwestią, która na pewno różni te dwa urządzenia, jest ich cena. Domowy masażer wykorzystujący podczerwień na cellulit, można kupić już za sto złotych, podczas gdy profesjonalne zestawy to koszt nawet kilku tysięcy. Dodatkowo domowe masażery na podczerwień wykorzystują mniej intensywną wiązkę podczerwieni, tak aby mogły korzystać z niej również osoby niedoświadczone, a cały zabieg pozostawał bezpieczny.

Profesjonalne aparaty wytwarzające podczerwień na cellulit, są znacznie mocniejsze, a ich wiązka dostaje się o wiele głębiej, dlatego też posiadają one skuteczniejsze działanie, a efekty są widoczne zdecydowanie szybciej. Dodatkowo domowe maszyny umożliwiają równoległe naświetlanie jedynie niewielkiego obszaru ciała. Te profesjonalne mają większy zasięg.

Przeczytaj również artykuł na temat zabiegów na cellulit:
https://sinial.pl/blog/czy-zabiegi-na-cellulit-sa-skuteczne-jak-wspomagac-wypracowane-efekty/

Jak działa podczerwień na cellulit?

To, w jaki sposób działa podczerwień na cellulit, jest niesamowicie ciekawe. Przede wszystkim wywołuje ona pewne reakcje termiczne, takie jak ogrzanie i zwiększone pocenie się. Dzięki temu przyczynia się ona do likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Dodatkowo domowe urządzenie wykorzystujące wiązkę podczerwieni na cellulit, jest proste w obsłudze. Wystarczy przyłożyć włączone urządzenie do wybranej części ciała i trzymać tak przez czas wskazany przez producenta. Może być on bowiem różny w przypadku różnych modeli.

Uwaga!

TERAZ na stronie sinial.pl na hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na serum antycellulitowe Sinial. Kliknij i sprawdź!

Jakie efekty daje podczerwień na cellulit?

Efekty uzyskane, dzięki podczerwieni na cellulit to chyba kwestia, o której słucha się najchętniej.

Przede wszystkim są to:

  • przyspieszona przemiana materii,
  • oczyszczanie skóry,
  • usuwanie z tkanki podskórnej zalegających toksyn, co doskonale przeciwdziała cellulitowi,
  • stymuluje produkcję kolagenu, a więc zwiększa jędrność.

Takie efekty można uzyskać poprzez regularne używanie podczerwieni, nawet jeśli wykonuje się zabieg w warunkach domowych przy użyciu urządzenia o mniejszej mocy.Urządzenie podczerwieni na cellulit

Bez dwóch zdań podczerwień na cellulit ma doskonały wpływ i warto wykorzystać ją do walki z cellulitem. Niemniej jednak należy zdawać sobie sprawę z tego, iż sama podczerwień to nie wszystko. Bardzo ważne są wykonywane ćwiczenia, które należy powtarzać kilka razy w tygodniu, a także odpowiednia dieta, która pozytywnie wpłynie na samopoczucie oraz wygląd skóry.

Konieczne są również odpowiednie kosmetyki, które wspomogą efekt i wpłyną na wygląd skóry. To dlatego trzeba sięgnąć po balsam taki jak np. Sinial o właściwościach odżywczych, który posiada w składzie naturalne składniki aktywne i głęboko wnika w skórę, pomagając między innymi w pokonaniu cellulitu i ujędrnieniu skóry.

Krem na cellulit - Sinial

ZAMÓW SINIAL
SKUTECZNY KREM ANTYCELLULITOWY Kup zestaw


Bibliografia

1. Bruce E. Katz, Modelowanie sylwetki, 2012.
2. Głowacka A., Aparatura kosmetyczna i metodyka zabiegów, 2013.
3. Marwicka J., Niemyska K., Cieslicka O., Cellulit. Przegląd zabiegów kosmetycznych, 2015

8 głosów

Komentarze

Sandara - 2020-05-15 12:41:18

co do podczerwieni na cellulit to najbardziej interesuje mnie to usuwanie tkanki z toksyn. Cellulit mam skromny, ale czuje, że moja skóra jest "zatruta". Bardzo szybko robi mi się tłusta i czasami się nawet łuszczy....

małaMi412 - 2020-05-13 09:11:33

Podczerwień na cellulit hmmm takie urządzenie do domowego użytku pewnie kosztuje kupę kasy. Ja chyba jednak zostanę przy swoim kremie. Z resztą poco zmieniać jak działa :P

Urszula_Wiss - 2020-05-09 14:13:02

"podczerwień na cellulit" nie brzmi zbyt zachęcająco ;d Nie jestem pewna czy to w ogóle bezpieczne jest dla naszego organizmu

Opinie o Sinial - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊