Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Czy przysiady na cellulit działają?

Strona główna » Blog » Czy przysiady na cellulit działają?

Przysiady na cellulit to, z całą pewnością jedno z ćwiczeń, które faktycznie odgrywają znaczącą rolę podczas walki z problematycznym cellulitem. Warto jednak pamiętać o tym, iż muszą być wykonywane regularnie. Tylko wtedy można zauważyć większe zmiany. Na pewno jednak przysiady na cellulit pomagają zmniejszyć jego widoczność oraz ujędrnić skórę na pośladkach, oraz udach, co jest kluczowe podczas walki z cellulitem.

Przysiady na cellulit – czy działają i jakie dają efektyPrzysiady na cellulit

Było już powiedziane, iż przysiady na cellulit faktycznie przynoszą efekty. Muszą być jednak wykonywane co najmniej kilka razy w tygodniu. Najlepiej, jeśli wykonuje się je także w kilku seriach ze stałą ilością powtórzeń. Dzięki temu skóra przyzwyczaja się i stale poprawia się jej wygląd. Jest to niezwykle kluczowe, jeśli chce się zauważyć pozytywne zmiany w jak najkrótszym okresie czasu.

Przeczytaj artykuł na temat diety na cellulit:
https://sinial.pl/blog/jaka-dieta-na-cellulit-jadlospis-antycellulitowy/

Przysiady na cellulit w głównej mierze wpływają właśnie na uda oraz pośladki. To właśnie na tych partiach najczęściej pojawia się cellulit i z reguły jest także najtrudniejszy do usunięcia. Głównie też dlatego, iż wiele kobiet bierze się za jego pielęgnacje zbyt późno, gdy jest już on znacząco utrwalony.

Efekty, jakie można zauważyć po długotrwałym i regularnym wykonywaniu przysiadów to między innymi:

  • ujędrniona skóra,
  • wygładzona,
  • bardziej elastyczna,
  • miększa.

Uwaga!

TERAZ na stronie sinial.pl na hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na serum antycellulitowe Sinial. Kliknij i sprawdź!

Przysiady na cellulit – czy wystarczą tylko one?

Przysiady na cellulit są niezwykle skuteczne, ale warto pamiętać o tym, iż nie mogą być one jedynym zabiegiem przeciwko cellulitowi. Bardzo istotna jest także rola odpowiedniej diety. Spożywane produkty powinny być w pełni naturalne i pozbawione zbędnych konserwantów oraz barwników. Dzięki temu można mieć pewność, iż są one pozytywne dla całego organizmu, a już szczególnie dla skóry.

Warto zrezygnować z produktów słodzonych oraz przetworzonych, ponieważ są one ulubioną pożywką cellulitu. Oczywiście warto włączyć także inne ćwiczenia. Przysiady na cellulit nie mogą być jedyną aktywnością. Istotny jest dobór ich w taki sposób, aby wzmacniały one skórę i wygładzały ją. To dlatego sprawdzą się na przykład popularne nożyce lub po prostu rozciąganie nóg. Wszystkie ćwiczenia, które pozytywnie działają na nogi i pośladki będą tymi odpowiednimi, ponieważ pozwalają spalić tkankę tłuszczową i tym samym wygładzić skórę. Oczywiście warto też postawić na dobre kosmetyki. Im więcej posiadają one składników odżywczych i naturalnych, tym lepiej dla skóry. To dlatego czytanie list składników jest tak istotne, jeśli marzy się o gładkiej i pięknej skórze.

Na pewno więc włączenie przysiadów na cellulit do swojej codzienności, jest niezwykle istotne. Warto jednak pamiętać, iż jedno ćwiczenie nie zlikwiduje utrwalonego cellulitu i w tym przypadku potrzebne jest specjalne, przemyślane działanie. To dlatego przysiady na cellulit są doskonałym uzupełnieniem i początkiem drogi ku wygładzeniu skóry, ale pamiętać należy także o odpowiednim doborze spożywanych produktów, innych ćwiczeniach, a także kosmetykach takich jak krem na cellulit, które faktycznie są bogate w składniki odżywcze, które na pewno pozytywnie wpłyną na stan skóry oraz zwalczą cellulit.


Bibliografia

1. Zegarska B, Woźniak M, Kaczmarek-Skamira E. Cellulit – etapy powstawania i stadia zaawansowania, 2013
2. Gajewczyk M, Wilczyńska K., Zmiany cellulitowe. Część I – etiologia i profilaktyka, 2011
3. Casademunt J., Naturalne sposoby zwalczania cellulitu, 2007

6 głosów

Komentarze

klementynka - 2020-03-10 08:07:04

ale to juz nawet nie chodzi o faceta tylko o to bysmy się MY czuly dobrze w swoim ciele. przysiady na cellulit to tylko jedno z wielu cwiczen które trzeba robic by się pozbyc tego dziadostwa. same przysiady niestety ale nie wystarcza w zupelnosci.

pIaNKa - 2020-02-05 21:20:53

ćwiczenia są najlepsze na wszystko :D, a cellulit usuwają przy okazji. Z resztą nawet jak jakiś cellulit będziemy miały to ćwiczenia i tak ładnie wymodelują nam sylwetkę i mężczyźni nawet nie będą na niego zwracać uwagi

elza - 2020-02-03 17:40:17

jasne, że przysiady nam modelują pupę i dobrze działają na cellulit. W połącznieu z naturalnym kremem na cellulit będzie się redukował w szybki tempie. Tylko te przysiady to trzeba robić systematycznie jak i codziennie smarować się kremem na cellulit

Opinie o Sinial - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊