Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Pytania i odpowiedzi

Strona główna » Pytania i odpowiedzi

1. Co to jest cellulit?

Cellulit to nierównomiernie rozłożone pod skórą i przerośnięte lipidy. Otacza je woda oraz toksyny, które stanowią produkty uboczne komórkowego metabolizmu. Co więcej, toksyny przyczyniają się postępu rozrostu lipidów. Rozrośnięte lipidy uciskają z kolei naczynka, przez co toksyny i rozbite lipidy nie są usuwane.

2. Jak wygląda cellulit? Jak się go rozpoznaje?

Cellulit to defekt estetyczny, który polega na pojawieniu się na skórze charakterystycznej faktury, która wyglądem przypomina skórkę pomarańczy. W pierwszej fazie są one widoczne jedynie po ściśnięciu fałdu skóry palcami. Następnie może być widoczna np. podczas siedzenia na twardym podłożu. W ostatnim etapie widoczna jest cały czas.

3. Jak się pozbyć cellulitu za pomocą kremów?

Krem na cellulit to podstawa walki z tą przypadłością. Nie można jednak zapominać o zdrowej diecie oraz o ćwiczeniach. Tylko wówczas stosowanie kremu na cellulit ma sens. Sięgać powinno się po preparaty zawierające jak najwięcej składników aktywnych pochodzenia naturalnego – tak jak w przypadku Sinial. Ważne, aby krem stosować konsekwentnie – codziennie – i na jak najwcześniejszym etapie.

4. Co na cellulit w młodym wieku?

Cellulit może pojawić się w każdym wieku, nawet u nastolatek. Co istotne, powinno się z nim walczyć na jak najwcześniejszym etapie, co umożliwi uzyskanie lepszych rezultatów.

5. Jak pozbyć się cellulitu z ud i pośladków?

To właśnie na udach i pośladkach cellulit pojawia się najczęściej. Na taką sytuację może wpływać kilka czynników. Wymienić można tu chociażby siedzenie przez wiele godzin na twardym krześle, ale też stojący tryb pracy. W takich przypadkach warto co jakiś czas wstawać z miejsca i po prostu przez kilka minut pochodzić. Pomogą też dłuższe spacery, co najmniej raz dziennie.

6. Jak stosować krem na cellulit Sinial?

Krem na cellulit Sinial należy przede wszystkim stosować regularnie – codziennie. Polecamy wcierać go intensywnymi ruchami po kąpieli lub prysznicu, gdyż dzięki temu składniki aktywne będą się wchłaniać skuteczniej. Kremu Sinial nie należy aplikować na uszkodzoną skórę.

7. Czy w kremie na cellulit Sinial znajdują się parabeny, SLSy, PEGi, syntetyczne substancje zapachowe i syntetyczne barwniki?

Nie.

8. Jakie dodatki zapachowe stosowane są w kremie na cellulit Sinial? Czy może on powodować alergie?

W kremie na cellulit Sinial znajdują się tylko naturalne substancje zapachowe, ale trzeba pamiętać, że nawet naturalne substancje zapachowe mogą podrażniać. W razie jakichkolwiek wątpliwości w tej kwestii prosimy o kontakt z alergologiem.

9. Czy krem na cellulit Sinial jest naturalny?

Krem na cellulit Sinial opiera się na naturalnych składnikach aktywnych.

10. Czy krem na cellulit Sinial nadaje się dla osób z AZS oraz z cerą bardzo wrażliwą?

W przypadku osób z AZS oraz ze skórą nadwrażliwą, prosimy o kontakt z dermatologiem.

11. Czy krem na cellulit Sinial może być stosowany podczas ciąży/ karmienia piersią?

Krem na cellulit Sinial nie zawiera substancji uznawanych za szkodliwe, ale przyszłym mamom oraz mamom karmiącym zalecamy zawsze konsultację z lekarzem.

12. Czy nasz krem na cellulit testowany jest na zwierzętach?

Nie, krem na cellulit Sinial nie jest i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

13. Jaka jest trwałość kremu na cellulit Sinial?

Okres przydatności do użycia wynosi 24 miesiące – pod warunkiem, że krem przechowujemy w odpowiednich warunkach, czyli pokojowej temperaturze i nie wystawiając go na działanie słońca.

14. Jak przechowywać krem na cellulit Sinial? Czy powinien być trzymany w lodówce?

Nasz krem na cellulit nie musi być trzymany w lodówce – wystarczy temperatura pokojowa i unikanie ekspozycji na promienie słoneczne.

15. Czy jesteśmy producentem kremu na cellulit Sinial?

Tak, jesteśmy producentem kremu na cellulit Sinial.

16. Czy zamówienia można odbierać osobiście?

Nie, wszystkie zamówienia sprzedawane są poprzez wysyłkę.

17. Czy Sinial można zamawiać telefonicznie?

Tak, zamówienia mogą być składane telefonicznie i w takich przypadkach są one wysyłane za pobraniem. Wyjątkiem są przesyłki zagraniczne, które wymagają przedpłaty.

18. Jak wysyłamy paczki?

Na terenie Polski paczki wysyłamy przez: DPD oraz paczkomaty.

19. Czy paczki można wysyłać za granicę?

Tak, wysyłamy paczki za granicę, za pośrednictwem firmy DPD. Prosimy o wybór odpowiedniego kraju przy składaniu zamówienia lub o kontakt na adres e-mail (bok@farmaciaverde.pl) w celu ustalenia kosztów przesyłki.

20. Jaki można płacić za zamówienia?

Oferujemy następujące możliwości płatności za zamówienia:
przedpłata za pomocą: payPal, payU, przelewu tradycyjnego,
płatność przy odbiorze (tylko na terenie Polski).

Dane do przelewu:
Tytuł: Numer zamówienia
Rachunek bankowy:
14 1090 1098 0000 0001 4381 8701
Santander Bank Polska S.A.

Dla osób płacących z konta zagranicznego:
PL14 1090 1098 0000 0001 4381 8701
Kod Banku BIC (Swift ): WBKPPLPP

21. Jak długo potrwa dostawa?

Zamówienia wysyłamy po otrzymaniu wpłaty (przy opcji z przedpłatą). Dostawa zajmuje najczęściej około 2 dni. W przypadku paczek zagranicznych czas dostawy uzależniony jest od kraju docelowego, najczęściej wynosi około 7 dni.
Współpracujące z nami firmy kurierskie dokładają wszelkich starać, aby jak najszybciej dostarczyć przesyłkę. Prosimy o wyrozumiałość w razie opóźnienia, gdyż najczęściej takie sytuacje wynikają z nieprzewidzianych utrudnień na drodze oraz warunków pogodowych. Zalecamy wcześniejsze składanie zamówień w okresie świątecznym ze względu na duże obłożenie pracy kurierów.

22. Czy mogę anulować/zmienić zamówienie?

Tak, do momentu otrzymania przez zamówienie statusu zrealizowane, można je zmodyfikować lub anulować. W takim przypadku prosimy o przygotowanie numeru zamówienia i telefon pod numer: +48 576 142 509.

23. Czy można otrzymać próbkę kremu na cellulit Sinial?

Niestety, nie posiadamy próbek kremu na cellulit Sinial.

24. Jakiej konsystencji jest Sinial?

Sinial to szybko wchłaniający się żel.

Opinie o Sinial - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊