Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Kompendium wiedzy

Strona główna » Blog » Inne

Skórka pomarańczowa – pozbądź się jej

Skórka pomarańczowa, czyli po prostu cellulit, to problem, z którym zmaga się większość kobiet. Ta owocowa metafora wzięła się stąd, że w powiększeniu cellulit wygląda właśnie jak skórka pomarańczowa. Powierzchnia skóry jest wtedy nierówna, najczęściej pofałdowana, z wyraźnymi wgłębieniami. Skąd się bierze pomarańczowa skórka na piersiach i w innych częściach ciała?

Czytaj więcej

Rajstopy antycellulitowe. Jak działają i czy warto je stosować?

Rajstopy antycellulitowe to prawdziwy hit. Zyskują one na coraz większej popularności, ponieważ ich producenci obiecują spektakularne efekty, które będą widoczne gołym okiem. Wystarczy stosować się do zaleceń i używać je zgodnie z przeznaczeniem.

Czytaj więcej

Cellulit wodny: jak rozpoznać ten rodzaj skórki pomarańczowej?

Warto wiedzieć, czym jest cellulit wodny. Jak rozpoznać ten typ cellulitu, aby mieć całkowitą pewność, z czym ma się do czynienia? Przede wszystkim warto także wiedzieć, w jaki sposób postępować w przypadku rozpoznania tego typu cellulitu oraz czym różni się on od zwykłej, dobrze wszystkim znanej pomarańczowej skórki.

Czytaj więcej

Body wrapping – co to jest?

Wiele kobiet zmaga się z pozbawioną elastyczności skórą, na której są widoczne zbite grudki tłuszczowe. Gromadzące się pod nią toksyny, nadmiar wody i komórki tłuszczowe nadają nieestetyczny wygląd naszej skórze. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się cellulitu jest body wrapping. Jest on domowym zabiegiem kosmetycznym, którego celem jest osiągnięcie jędrnej skóry, pozbawionej cellulitu. Jego […]

Czytaj więcej

Zobacz jak wygląda cellulit – już teraz!

Jak wygląda cellulit czyli krótko o jego fazach i występowaniu w poszczególnych miejscach na ciele u kobiet. Dowiesz się na jakim jesteś etapie rozwoju tego uporczywego zjawiska, po czym rozpoznać, że jest to właśnie cellulit i dlaczego występuje w tych a nie innych częściach ciała.

Czytaj więcej

Jak działa laser na cellulit? Przekonaj się!

Laser na cellulit jest jedną z kilku efektywnych metod walki z tym nieestetycznym problemem pojawiającym się u większości pań w różnym wieku. Choć jeszcze do niedawna cellulit dotyczył wyłącznie kobiet w średnim wieku, dzisiaj coraz powszechniej spotykany jest u młodych kobiet, a nawet nastolatek. Na czym polega leczenie laserem i jakie są jego efekty?

Czytaj więcej

Opinie o Sinial - od naszych klientów

Kremy na cellulit - Sinial

Sinial

Skuteczne rozwiązanie na cellulit

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊