Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Masażer ultradźwiękowy na cellulit – jak działa?

Strona główna » Blog » Masażer ultradźwiękowy na cellulit – jak działa?

Coraz popularniejszym rozwiązaniem w walce z pomarańczową skórką, okazuje się być masażer ultradźwiękowy na cellulit. Zastanawiając się nad takim urządzeniem, z całą pewnością warto go bliżej poznać, a przede wszystkim efekty, jakie można dzięki niemu osiągnąć. Z całą pewnością posiada on bowiem cały szereg zalet, które przekładają się na doskonały wygląd skóry i zwalczenie pomarańczowej skórki na wszystkich partiach ciała.

Jak działa masażer ultradźwiękowy na cellulit?Masażer ultradźwiękowy na cellulit - uda

Masażer ultradźwiękowy na cellulit to stosunkowa nowość i właśnie dlatego dobrym pomysłem jest dokładne wyjaśnienie jego działania. Przede wszystkim ultradźwiękowy masażer antycellulitowy cieszy się dużą skutecznością. Głównie dlatego, iż dzięki zastosowaniu ultradźwięków, wspomniany masażer ma działanie dogłębne i wpływa nawet na głębokie warstwy skóry, skutecznie rozbijając problematyczny cellulit. W tej chwili masażer ultradźwiękowy na cellulit nie jest jednak jedynym produktem tego typu.

Jakie rodzaje można wymienić, jeśli chodzi o masażer ultradźwiękowy na cellulit?

Masażer ultradźwiękowy na cellulit to nie jedyny produkt w typie masażera, który ma na celu rozbijać cellulit. Popularne są także tradycyjne masażery, czyli zazwyczaj drewniane lub plastikowe wałki z wypustkami, którymi masuje się skórę. Czym różnią się one od masażera ultradźwiękowego? Z całą pewnością tym, że masażer ultradźwiękowy na cellulit dociera znacznie głębiej, dzięki zastosowaniu wspomnianych już ultradźwięków. Tradycyjne masażery także przynoszą pewien skutek, ale działają one dość powierzchownie i rozbijają jedynie pierwszą warstwę cellulitu. Dodatkowo masażer ultradźwiękowy nie powoduje bólu, co mogło zdarzać się w przypadku klasycznych masażerów, które dość mocno naciskały na tkankę. Początki z klasycznym masażerem mogą być naprawdę bolesne, a skóra staje się dość tkliwa. Nie ma to jednak miejsca przy zastosowaniu masażera w wersji z ultradźwiękami.

Uwaga!

TERAZ na stronie sinial.pl na hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na serum antycellulitowe Sinial. Kliknij i sprawdź!

Jakie efekty może dać masażer ultradźwiękowy na cellulit?

Masażer ultradźwiękowy na cellulit naprawdę daje wiele pozytywnych efektów.

Wśród nich należy wskazać:

  • skóra staje się gładka,
  • sprężysta,
  • cellulit jest mniej widoczny,
  • skóra lepiej wchłania kremy odżywcze.

Masażer ultradźwiękowy na cellulit

Każda z tych kwestii znacząco wpływa na poprawę wyglądu skóry i zachęca do tego, aby używać masażer ultradźwiękowy. Cellulit na pewno znacząco się pomniejszy, a po czasie zacznie również zanikać. Pierwsze rezultaty widać już nawet po 2-3 tygodniach od rozpoczęcia stosowania tego sprzętu. Jak często należy wykonywać takie masaże? Masażer ultradźwiękowy na cellulit powinien być używany regularnie, czyli nawet kilka razy w tygodniu.

Na pewno należy wspomnieć o tym, iż masażer ultradźwiękowy na cellulit to doskonały wybór, ale należy wspomóc go także aktywnością fizyczną, czyli uprawianiem sportu lub regularnymi spacerami, przynajmniej raz dziennie. Do tego dobrana powinna zostać odpowiednia dieta uboga w sól i cukier. Konieczny jest także odpowiedni krem. Powinien zawierać jedynie składniki naturalne, które doskonale wnikają w skórę i zapewniają głębokie, a także aktywne działanie przeciwko cellulitowi. Wszystkie potrzebne naturalne składniki aktywne znajdziemy w kremie na cellulit Sinial.


Bibliografia

1. Szczotka P., Dynamiczny Masaż Antycellulit- masaż w terapii cellulit i modelowaniu sylwetki, 2008
2. Bruce E. Katz, Modelowanie sylwetki, 2012.
3. Ewelina Kurpiewska, Ewelina Sadzińska, Agata Wedman, Skuteczność masażu w redukcji cellulitu, 2016

14 głosów

Komentarze

poli - 2020-04-06 19:46:14

Korzystałam kiedyś z masażera ultradźwiękowego u koleżanki.Bardzo przyjemne uczucie. Trzeba tylko wykonywać go systematycznie. Sama planuje się teraz w taki wyposarzyć 

Justyna28 - 2020-04-01 17:45:29

Taki masażer ultradźwiękowy na cellulit pewnie jest mega drogi ;d Zostanę chyba jednak przy stosowaniu samego kremu antycellulitowego.

Olga_Pietras - 2020-03-27 12:18:57

Masażer na cellulit to świetna sprawa. Sama takiego używam i jestem bardzo zadowolona. Potzebuje jeszcze znaleźć jakiś konkretny krem na cellulit ten Sinial wydaje się całkiem spoko i będę miała komplet ^^

Opinie o Sinial - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊