Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Pas wibrujący na cellulit – hit czy kit?

Strona główna » Blog » Pas wibrujący na cellulit – hit czy kit?

Pas wibrujący na cellulit zdobył popularność już jakiś czas temu. Głównie za sprawą tego, iż pojawił się nagle na wielu większych siłowniach i tym samym zaczął wzbudzać ciekawość. Czy faktycznie pas wibracyjny na cellulit, jest tak skuteczny? A jeśli tak, to kiedy tak naprawdę warto z niego korzystać? Posiadanie odpowiedniej wiedzy, z całą pewnością pomoże podjąć słuszną decyzję.

Jak pas wibrujący na cellulit wpływa na tkanki?Pas na cellulit

Na samym początku warto odpowiedzieć sobie na pytanie, w jaki sposób taki pas wibrujący na cellulit w ogóle działa. Pasy wibracyjne, dzięki użyciu wibracji wprowadzają w ruch zewnętrzną część tkanek mięśniowych. Wpływa to między innymi na poprawę krążenia, na wzrost temperatury ciała i dotlenienie masowanej części ciała. Dzięki użyciu takiego pasa można wykonać skuteczny masaż, który rozmasowuje tkankę tłuszczową oraz napina i rozluźnia mięśnie.

Jakie można wyszczególnić rodzaje, jeśli chodzi o pas wibrujący na cellulit?

Pas wibrujący na cellulit to zdecydowanie niejedyny rodzaj pasa rozbijającego cellulit. Wymienić trzeba także pas masująco-wibracyjny oraz pas z funkcją sauny. Klasyczny pas wibrujący na cellulit działa, wykorzystując jedynie przyjemne funkcje wibracji. Pas masująco-wibracyjny natomiast w większej mierze skupia się na rozmasowaniu mięśni oraz tkanki tłuszczowej poprzez jej uciskanie i rozciąganie. Pas z funkcją sauny w większym stopniu podnosi temperaturę ciała, co wspomaga spalanie kalorii.

Dowiedz się jak wybrać skuteczny balsam na cellulit:
https://sinial.pl/blog/jak-wybrac-skuteczny-balsam-na-cellulit/

Jak wykorzystać pas wibrujący na cellulit?

To jak korzystać z urządzenia, jakim jest pas wibrujący na cellulit, jest niezwykle istotną kwestią. Pas wibracyjny zakłada się na brzuch i powinno się go nosić od kilku do kilkunastu minut, ale warto zapoznać się z informacją od producenta, ponieważ może się to nieco różnić w przypadku konkretnych firm. Dłuższe używanie nie jest jednak wskazane, ponieważ może uszkodzić skórę.

Uwaga!

TERAZ na stronie sinial.pl na hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na serum antycellulitowe Sinial. Kliknij i sprawdź!

Jakie efekty daje pas wibrujący na cellulit?

Pas wibrujący na cellulit, z całą pewnością daje wiele pozytywnych efektów, a w końcu o rezultatach zawsze rozmawia się najprzyjemniej.

Wśród tych efektów wskazać należy:

  • wzmocnienie mięśni,
  • ujędrnienie skóry,
  • wygładzenie skóry,
  • poprawa krążenia krwi, co wspomaga walkę z cellulitem.

Pierwsze efekty można zaobserwować już po kilku tygodniach. Warto jednak zdawać sobie sprawę, iż taki pas wibrujący na cellulit to nie wszystko, ponieważ, z całą pewnością nie przenika on do najgłębszych tkanek.

Pas wibrujący na cellulit

To właśnie dlatego warto wspomóc się także innymi metodami. Oczywiście kluczowe będą tutaj odpowiednio dobrane kosmetyki. Warto sprawdzać ich skład. Im jest on bogatszy, tym lepiej działa dany kosmetyk. Warto wybierać także te, które zawierają dużo składników naturalnych, które są, zarówno naturalne, jak i zdrowe i bezpieczne dla organizmu. Dobrym przykładem kosmetyku na cellulit, który można stosować razem z pasem wibrującym jest Sinial. Dodatkowo warto zmienić swoje nawyki żywieniowe i wybierać produkty pozbawione soli oraz cukru, które to przyczyniają się do powstawania cellulitu. Ważne jest także, aby zachować odpowiednią formę i dużo się ruszać. Co najmniej raz dziennie warto wybrać się na spacer albo po prostu ćwiczyć, co znacząco wzmocni skórę i w ten sposób zredukuje się cellulit.


Bibliografia

1. Molski M., Nowoczesna kosmetologia, 2014
2. Lonczak A., Cellulit – leczenie i profilaktyka, 2011
3. Haneke E. Cellulite – fakty i mity, 2006

18 głosów

Komentarze

Wiktoria-Królewicz - 2020-04-07 12:44:40

Z takiego pasa wibrującego na cellulit to można korzystać po wykonanych ćwiczeniach. Fajnie wtedy rozmasowuje mięśnie i nie ma się następnego dnia takich dużych zakwasów.

Cutiepie - 2020-04-04 20:16:05

Ja zawsze mówię, że nie ma to jak dobry trening oraz odpowiednie serum na cellulit. Krem i porządny trening dają dużo lepsze rezultaty niż taki wibrujący pas na cellulit...

FiglarnaTaneczna - 2020-04-04 16:13:32

Nie wiem jak taki pas wibrujący na cellulit radzi sobie z pomarańczową skórką, ale jestem żywm przykładem na to, że na pewno fajnie modeluje uda, pośladki i usuwa tłuszczyk z brzuszka :D

Opinie o Sinial - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊