Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Urządzenie na cellulit – czy to działa?

Strona główna » Blog » Urządzenie na cellulit – czy to działa?

Urządzenie na cellulit to jedna z metod, która pomaga zwalczać uciążliwą skórkę pomarańczową. Jakie sprzęty wyróżniamy na rynku i jakim działaniem się charakteryzują? Wszystkie niezbędne informacje na ten temat uzyskasz w tym artykule.

Urządzenie na cellulit – pasy masujące/wibrująceUrządzenie na cellulit

Urządzenie na cellulit, jakim jest pas masujący, pozwala nie tylko redukować skórkę pomarańczową i zbędne kilogramy, ale jest również bardzo przyjemnym zajęciem, a także:

  •  zmniejsza bóle mięśniowe,
  •  napina zwiotczałą skórę,
  •  pozwoli osiągnąć zamierzony cel bez wyrzeczeń i stresu.

Może być użytkowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, którzy nie mają czasu, by ćwiczyć na siłowni lub w domu. Pas przenosi wibracje na mięśnie i stawy, przez co poprawia samopoczucie, krążenie i przyspiesza przemianę materii.

Przeczytaj również artykuł na temat zabiegów na cellulit:
https://sinial.pl/blog/czy-zabiegi-na-cellulit-sa-skuteczne-jak-wspomagac-wypracowane-efekty/

Urządzenie na cellulit – urządzenia do presoterapii

Urządzenie na cellulit do presoterapii umożliwia wykonywanie zabiegów wyszczuplających oraz modelujących sylwetkę, a przy tym zmniejszających widoczność cellulitu. Wszystko za sprawą aparatu, który pobudza układ limfatyczny, efektywnie przyspieszając usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. W wyniku zastosowanego zabiegu pacjenci nie tylko pozbywają się skórki pomarańczowej, ale też tracą zbędne kilogramy i zmniejszają tkankę tłuszczową.

Uwaga!

TERAZ na stronie sinial.pl na hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na serum antycellulitowe Sinial. Kliknij i sprawdź!

Urządzenie na cellulit na podczerwień

Urządzenie na cellulit wykorzystujące działanie podczerwieni przynosi szybkie i spektakularne efekty. Tego typu urządzenie do cellulitu przeznaczone jest do masażu z użyciem wibracji, podczas których jednocześnie działa podczerwień. Taki masażer doprowadza do szybszego spalania tkanki tłuszczowej, wzmacnia prawidłowe krążenie, rozluźnia mięśnie, a co najważniejsze redukuje cellulit.

Urządzenie na cellulit – masażery

Kolejne urządzenie na cellulit to masażer, który można stosować profilaktycznie lub kiedy skórka jest już widoczna. Na rynku dostępnych jest kilkanaście różnych rodzajów, które różnią się pod wieloma względami. Jedną z różnic jest rodzaj głowicy: wałkowa, okrągła, płaska, falista; intensywność masażu czy dodatkowe funkcje. Siłę masażu dopasowujemy do własnych potrzeb, podobnie jak częstotliwość zabiegu. Warto jednak pamiętać, że tylko regularne masaże przynoszą oczekiwane efekty.

Urządzenie do zwalczania cellulitu – platforma do masażu

Czym jest urządzenie do zwalczania cellulitu takie jak platforma do masażu? Platforma wibracyjna to sprzęt, który wytwarza wibracje przenoszone na ciała osoby, która się na niej znajduje. Dodatkowo dochodzi do szybkich skurczów mięśni, co zwiększa ich wydolność. Ma również działanie relaksujące.

Urządzenie do rozbijania cellulitu – fotel do masażu

Urządzenie do rozbijania cellulitu to również nowoczesny fotel do masażu, który posiada również funkcję redukowania skórki pomarańczowej. W trakcie relaksującego zabiegu poszczególne części ciała poddawane są ugniataniu i rolowaniu, co przekłada się na lesze krążenie krwi i napięcie skóry, a tym samym zmniejszenie cellulitu.

Trzeba jednak pamiętać, że nawet najlepsze urządzenie do cellulitu nie zastąpi odpowiedniej diety, ćwiczeń oraz kosmetyków. Maszyna do rozbijania cellulitu to wsparcie dla pozostałych metod.

Krem na cellulit - Sinial

ZAMÓW SINIAL
SKUTECZNY KREM ANTYCELLULITOWY  Kup zestaw


Bibliografia

1. Rossi AB, Vergnanini AL., Cellulite: a review, 2000
2. Bissoon L., The Cellulite Cure, 2006
3. Weyergans R., Cellulit: zapobieganie i leczenie, 1995
4. Rawlings AV., Cellulite and its treatment international, 2006

8 głosów

Komentarze

czArNaa - 2020-05-15 10:10:17

Urządzenie na cellulit to ciekawy temat. Nic nie stoi na przeszkodzi, aby testować różne sposoby redukcji cellulitu, ale raczej nie robiłabym sobie nadziei, jeśli ktoś ma zamiar brać to pod uwage jako jedyne źródło walki z cellulitem

Wieczorek - 2020-05-14 13:15:51

Jeśli już korzystać z takiego urządzenia na cellulit to raczej już w jakiejś klinice medycyny estetycznej. Zapisać się na klika sesji i sprawdzić czy nam się to podoba i czy daje efekty

Nelly - 2020-05-13 22:23:38

Urządzenia na cellulit są mega drogie. Nie wiem czy nie lepiej zacząć ćwiczyć i używać kremu. Cellulit zacznie się redukować oraz polepszy nam się kondtcja i ogólne zdrowie, a taki urządzenie na cellulit nam tego nie zapewni.

Roxana - 2020-05-13 19:19:12

Najlepsze urządzenie na cellulit to chyba te masujące. Kiedyś z takiego korzysałeam. Idealnie nadaje się po treningu pośladków, aby rozmasować mięśnie. Dodając jeszcze do tego krem mamy naprawdę super połącznie :D

Opinie o Sinial - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊