Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Wąkrotka Azjatycka – sojusznik przeciw cellulitowi?

Strona główna » Blog » Wąkrotka Azjatycka – sojusznik przeciw cellulitowi?

Wąkrotka Azjatycka to roślina pochodząca z terenów tropikalnych. W chinach informacje o jej użyciu mają nawet ponad 2 tysiące lat. Jak donoszą najnowsze badania, potrafi mieć ona bardzo zdrowotny wpływ na organizm człowieka. Coraz więcej Polek i Polaków decyduje się zaufać jej i wypróbować jako pomoc także w walce z cellulitem.

Wąkrotka azjatycka jakie ma właściwościWąkrotka Azjatycka – jakie ma właściwości

Wąkrotka Azjatycka znana jest w chińskiej tradycji od kilkuset lat, ze względu na jej wszechstronne zastosowanie w produkcji kosmetyków ale i ziołolecznictwie. Ma wzmacniający wpływ na układ krwionośny człowieka ale o wiele popularniejsza jest ze względu na jej działanie na skórę. Poniżej zaledwie najważniejsze z jej właściwości.

  • Działanie odmładzające – Po długotrwałym stosowaniu kosmetyków zawierających wąkrotkę, skóra staje się jędrniejsza, w efekcie czego następuje ogólna poprawa wyglądu
  • Nawilżanie – czynnik szczególnie ważny dla osób, borykających się z problemem nadwrażliwej skóry.
  • Mimimalizuje rozstępy  

Wspiera usuwanie cellulitu z organizmu – wąkrotka azjatycka jako środek na cellulit, to rozwiązanie coraz częściej wybierane przez Polaków.

Zobacz jakie kosmetyki na cellulit wodny wybrać

Sinial - krem na cellulitWąkrotka Azjatycka – gdzie jej szukać?

Wąkrotki Azjatyckiej, ze względu na wspomniane właściwości, możemy szukać w kremach i wszelkiej maści kosmetykach na cellulit. Najskuteczniejszym z takich jest krem na cellulit SINIAL. Jest to krem z bardzo bogatym składem, w którym oprócz wąkrotki Azjatyckiej  możemy znaleźć także kwas alginowy, ekstrakt z cytrusów a także ekstrakt z bluszczu. Produkt bazuje na składnikach naturalnych, dlatego już po stosunkowo krótkiej kuracji likwiduje cellulit i znacząco poprawia kondycje skóry. Krem SINIAL jest kierowany przede wszystkim do osób borykających się z problemem cellulitu, jednak ma też działanie bardzo mocno ujędrniające skórę, dzięki czemu w zasadzie korzystać z niego może każdy, kto chce utrzymać skórę w dobrej kondycji. Działa poprzez poprawę jakości skóry, przede wszystkim likwiduje zaburzenia mikrokrążenia, co pomaga zlikwidować cellulit.

Przy stosowaniu kremu SINIAL kluczowa jest regularność, jednak efekty mogą nastąpić bardzo szybko, bo już po 3 tygodniach ciągłego stosowania. Jego aplikacja jest bardzo prosta, wystarczy wcierać dokładnie SINIAL w oczyszczoną skórę dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem.

Wąkrotka Azjatycka – przeciwwskazania do stosowania

Wąkrotka Azjatycka nie jest inwazyjna i przeciwwskazań nie ma zbyt wiele, jednak niektóre badania donoszą, że z  nie powinne z niej korzystać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią a także osoby borykające się z niskim ciśnieniem krwi. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości w kwestii stosowania wąkrotki azjatyckiej, należy skontaktować się z lekarzem lub dietetykiem, by upewnić się, że aplikowanie jest w pełni bezpieczne dla organizmu.

Krem na cellulit - Sinial

WYBIERZ SINIALKREM NA CELLULIT NA BAZIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH zamów!

Wąkrotka Azjatycka – jak szybko daje efekty i czym wzmacniać jej działanie

Wąkrotka azjatycka ma bardzo szybkie działanie. Według badań może następować już nawet po kilku tygodniach stosowania, jednak warunkiem do tego jest regularność stosowania. Co ciekawe, jej działanie można wzmacniać poprzez dietę złożoną z produktów likwidujących cellulit takich jak przykładowo warzywa, owoce, strączki czy zdrowe tłuszcze. Dodatkowo wzmocnić pożądany efekt mogą codzienne ćwiczenia lub nawet krótka aktywność fizyczna, jednak kluczowe by była regularna. Pomocny w tym może być nawet krótki spacer na 2 lub 3 kilometry każdego dnia.

Wąkrotce azjatyckiej nie można odmówić dużej skuteczności i ogólnie bardzo pozytywnego wpływu na organizm człowieka, jednak kluczowe w jej stosowaniu są regularność i wspieranie jej działania poprzez dyscyplinę diety i codziennych ćwiczeń.

Z roku na rok wiele produktów znanych w krajach azjatyckich jest chętnie przyjmowana przez Polski rynek, ze względu na ich niepodważalną skuteczność i naturalne pochodzenie.


Bibliografia:

1. A. Lisiecka. W. Hetman, Cellulit – patogeneza, profilaktyka i metody redukcji, Lublin 2021
2. A. Lonczak, Cellulit – leczenie i profilaktyka, Zdrowa Żywność – Zdrowy Styl Życia, 2011

1 głosów

Komentarze

Opinie o Sinial - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊