Gąbka antycellulitowa – zaskakująco skuteczny gadżet
Strona główna » Blog » Gąbka antycellulitowa – zaskakująco skuteczny gadżet
Gąbka antycellulitowa – niepozorne akcesorium, dotąd kojarzona tylko z kąpielą – zyskuje coraz więcej zwolenniczek, które zgodnie potwierdzają – gąbka antycellulitowa jest skuteczna! Gadżet za niewielkie pieniądze, pomaga usuwać cellulit i z powodzeniem zastępuje drogie zabiegi kosmetologiczne.
Gąbka antycellulitowa – czym właściwie jest?
Gąbka antycellulitowa – to nie jest “zwykła” gąbka. To super wynalazek, który zachwycił tysiące użytkowniczek. Małe i tanie rozwiązanie, które zawojowało rynek preparatów i akcesoriów antycellulitowych. Gąbka na cellulit ma specjalistyczną i unikalną strukturę, która w połączeniu z intensywnym masażem – rozprawia się z grudkami cellulitu i nadmiarem tkanki tłuszczowej.
Idealnie sprawdza się do stosowania na obszarze:
- ud,
- pośladków,
- brzucha,
- ramion.
Wszędzie tam, gdzie mamy problem z zalegającą tkanką tłuszczową, która wygląda nieestetycznie. Gąbka antycellulitowa, poprzez swoją wyjątkową strukturę i materiał, z jakiego jest wykonana – intensywnie pobudza krążenie krwi i limfy oraz mechanicznie rozbija tkankę tłuszczową
SINIALSERUM NA CELLULIT Z BOGATĄ KOMPOZYCJĄ SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH zamów!
Gąbka jest dwustronna:
- szorstka strona nadaje się do masażu ud i pośladków,
- gładka strona jest idealna do masażu brzucha i ramion.
Masaż, który wspomaga ukrwienie i przepływ płynów, pozytywnie wpływa na dotlenienie miejsc objętych masażem oraz na usuwanie toksyn i pozostałości z procesu przemiany materii. Zalegająca tkanka tłuszczowa, która tworzy cellulit, jest efektem zaburzonych procesów oczyszczania organizmu. Niewłaściwy, statyczny tryb życia, dieta bogata w słodycze, alkohol i nadmiar kofeiny powodują odkładanie się toksyn. Dodatkowo blokują usuwanie nadmiaru wody z organizmy, która uwidacznia nagromadzony tłuszcz – właśnie w postaci nieestetycznych grudek.
Zobacz jak wykonać masaż lodem na cellulit
Gąbka do masażu antycellulitowego – jak używać
Gąbka do masażu antycellulitowego to hit, który każda z pań marzących o gładkim i jędrnym ciele powinna mieć w swojej łazience. Badania przeprowadzone wśród użytkowniczek – a więc grupy najbardziej wiarygodnej, udowodniły, że regularne stosowanie gąbki do cellulitu – po upływie 4 tygodni, przyczyniło się do utraty średnio 2 cm w obwodzie uda. To zaskakujący i niezwykły wynik, którego pozazdrościłyby tej gąbce najdroższe i najpopularniejsze kosmetyki na cellulit. Wystarczy, że co drugi dzień (oczywiście można też zintensyfikować masaże i wykonywać je codziennie) przez minimum 2-3 minuty będzie wykonywany masaż zaatakowanych przez cellulit miejsc.
Masaż można wykonywać na mokro – z użyciem żelu pod prysznic lub peelingu na cellulit – to sprawi, że skora będzie jeszcze gładsza; lub na sucho – z użyciem balsamu do ciała lub olejku do masażu. Idealnie, jeżeli po takim masażu wykonany zostanie prysznic – naprzemiennie ciepłą i zimną wodą
Gąbka antycellulitowa – jakie daje efekty
Gąbka antycellulitowa przynosi widoczne gołym okiem efekty – skora jest gładsza, jędrniejsza, a cellulit widocznie mniejszy. Obwód ud czy brzucha maleje, samopoczucie zarówno fizyczne jak i samoocena się poprawia. Bezpośrednio po masażu, skóra może być lekko podrażniona i zaczerwieniona, nie należy się tym faktem przejmować, gdyż to uczucie szybko mija. Początkowo można zacząć masaże od używania gładkiej strony, stopniowo wydłużając czas masażu wykonywanego stroną szorstką.
Gąbka do cellulitu – zacznij używać już dziś
Gąbka do cellulitu to idealny kompan w walce z cellulitem. Wdrożenie intensywnych i regularnych masaży daje wymierne efekty. Stosowanie przy tym kosmetyków antycellulitowych wzmacnia efekt działania gąbki. Dodając do tego ruch i dietę, można naprawdę szybko pozbyć się pomarańczowej skórki. Jeżeli zmienimy dietę na zdrowszą – dużo surowych warzyw i owoców, zrezygnujemy z alkoholu i kawy, a do tego włączymy minimum 30 minut ruchu dziennie, to sukces jest gwarantowany.
TERAZ na stronie sinial.pl na hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na serum antycellulitowe Sinial. Kliknij i sprawdź!
Bibliografia
1. Hexsel D, Soirefmann M. Cosmeceuticals for cellulite, 2011
2. Lydie Raisin, Pokonać cellulit. Wiedza i życie, 2002
3. Rossi AB., Vergnanini AL. Cellulite: a review. Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology, 2000
4. Haneke E. Cellulite – fakty i mity, 2006
5. Stanisz B, Regulska K, Paszun S, Grzeszak K. Cellulit – defekt kosmetyczny czy choroba XXI wieku? 2012
Komentarze
Widaa - 2021-07-21 09:30:42
Jeśli faktycznie jest to właściwie podobne do szczotkowania to efekty mogą być spoko
Eliza - 2021-07-20 21:30:17
Ja na pewno sobie spróbuję, bo nie lubiłam nigdy tych szczotkowań wszystkich, więc zobaczę jakie efekty do będzie dawać
Monika - 2021-07-20 13:52:30
Pewnie jest to jakiś rodzaj masażu czy peelingu. Wydaje mi się, że jak najbardziej można tego używać zamiast szczotkowania na mokro
Domi - 2021-07-19 09:28:54
Ciekawa sprawa, a jak to ma właściwie działać?